Buraya kadar olan hikayemiz.

lalezar mağazalalezar mobil mağaza

Hakkımızda

Firmamız kaliteli, estetik ve ekonomik ürünlerle ilk tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Balkanlar, Afrika, Orta Asya ve Orta Doğuya yaptığımız ihracatımızın artarak devam etmesi ürünlerimizin güveninin göstergesidir.


LALEZAR KİMDİR?

1988 yılında Tahtakale’de satışına başladığımız toptan ev gereçleri sektöründe, 2009 yılından itibaren “Lalezar” markası ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin duyduğugüvenle 2010 yılında İSTOÇ mağazamızı açarak hizmet ağımızı genişlettik.

25 yılı aşkın sektör tecrübemizin yanında AR-GE çalışmalarımız ile, yeni ürün geliştirme ve yeni tasarımlarla piyasaya farklı bir bakış açısı kazandırmaya devam ediyoruz.

Ürettiğimiz ürünlerin yurtiçi ve yurtdışında beğeni ve ilgi ile satışı ve kullanımı artarak devam etmektedir. Balkanlar, Afrika, Orta Asya ve Orta Doğuya yaptığımız ihracatımızın artarak devam etmesi ürünlerimize olan güvenin bir gösterdgesidir.

Firmamız gerek ürettiği ve gerekse pazarladığı kaliteli, estetik ve ekonomik ürünlerle ilk tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. İhtiyaç duyulan değil, ihtiyaç gideren ve hayatımızı kolaylaştıran ürünler için çalışıyoruz

Bize Ulaşın!

Telefon: (0212) 659 84 90
info@lalezarev.com

Mahmutbey, 11. Ada. İştoç 115-117, 34218 Bağcılar/İstanbul

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
ArabicEnglishGermanRussianTurkish